м.Львів, вул.Водогінна,2, офіс 207
На карті
(032) 244-48-14
(067) 341 89 86

07 червня 2010р.

Шукаю няню.

Ще один з варіантів відповіді на питання, як вибрати няню, що відповідає всім вашим вимогам і побажанням, - це скористатися послугами спеціалізованого агентства. У даному випадку більше шансів, що вам не доведеться зіткнутися з підозрілим або некомпетентним людиною. В агентствах зазвичай перевіряють і, якщо потрібно, навчають тих, хто збирається працювати з дітьми...

 

06 травня 2010р.

Курси для нянь

Бюро добрих послуг «Комфортний світ» в співпраці з центром Свідомого батьківства «Світ Дитя» пропонує Вашій увазі курс для нянь «Мері Попінс», який створений для фахової підготовки нянь. Курс триває 7 тижнів по 2 заняття на тиждень. Тривалість 1 заняття – 2 години.

Програма курсу:

 1. Етика няні у сім’ї. Взаємодія зі всіма членами  сім’ї.
 2. Психологія батьківства.
 3. Фізіологічні  та психологічні особливості дитини перших трьох років життя.
 4. Практичне заняття по догляду за дитиною.
 5. Гармонійний  розвиток дитини.
 6. Правила введення докорму при переході з грудного харчування.
 7. Основи здорового харчування для дітей.
 8. Ігри, іграшки та казки для малюка.
 9. Методи раннього розвитку дитини.
 10. Дитячі кризи особистості.
 11. Як дівчинка стає жінкою. Жіноча психологія.
 12. Як хлопчик стає чоловіком. Чоловіча психологія.
 13. Відмінності у вихованні дітей, народжених з допомогою «кесарева» розтину.
 14. Дитячі страхи, їхнє джерело та як їх долати.

 Під час курсу обов’язково проходить тестування потенційної няні, а також видається рекомендований лист. По закінченню курсу видається сертифікат.

04 травня 2010р.

Чи підходити до дитини, як тільки вона заплаче?

Австралійські вчені, вивчаючи плач немовлят і його вплив на розвиток дитини, стверджують, що плач не завдає шкоди, а якщо давати дитині виплакатися вдосталь, її сон буде на 30% тривалішим, а психіка - стійкішою. На їхню думку, залишаючись наодинці з собою і не отримуючи миттєвої підтримки батьків, малюк вчиться самостійно засинати, не чекаючи, поки батьки його заколисають.

При цьому рівень депресссій серед матерів, які прислухаються до цих рекомендацій, знижується на 40%. Правда, вчені обумовлюють, що цей метод можна застосовувати до дітей, не молодших 6 місяців, коли малюкові вже пора відвикати від нічного годування.

Втім, багато людей, як і раніше вважають, що в ранньому віці, коли формується ставлення дитини до зовнішнього світу, відчуття упевненості і безпеки, не варто займатися подібними експериментами - краще показати малюкові, що він не один, він завжди може покликати на допомогу і отримати її. Як бути Вам зі своєю дитиною - вирішувати тільки Вам

Сторінки: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16